Nordiska Kompaniet

Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet
Nordiska Kompaniet

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, fot och stommer i mässing, skyltmärkt NK 32786, total höjd ca 160 cm inkl skärm

Kuntoraportti

Slitage, skadad skärm, fot med repor och stötmärken

693298

Päivämäärä:

2019-10-25