Nordiska Kompaniet
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, fot och stommer i mässing, skyltmärkt NK 32786, total höjd ca 160 cm inkl skärm
Kuntoraportti
Slitage, skadad skärm, fot med repor och stötmärken
693298
Päivämäärä:
2019-10-25