Toilettebord

Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord
Toilettebord

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TOILETTEBORD, art deco, 1920/30-tal, fanérad i mahogny, höjd 61, 120x40 cm

Fanérskador, fläckar

693302

2019-10-23