Nattduksbord 1 par

Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par
Nattduksbord 1 par

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÄNGBORD, 1 par, art deco, 1920/30-tal, fanérad i mahogny, höjd 57,5, 36x40 cm

Fanérskador, fläckar

693318

2019-10-23