Jan Naliwajko objekt

Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt
Jan Naliwajko objekt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): Väggrelief, plexiglas delvis silverfolierat, daterad och signerad 1989 J Naliwajko, ca 61x51 cm

Mindre nagg

693331

2019-10-25