Melcher Falkenberg

Melcher Falkenberg
Melcher Falkenberg
Melcher Falkenberg
Melcher Falkenberg
Melcher Falkenberg
Melcher Falkenberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MELCHER FALKENBERG (samtida): "Ser inte osten för alla hålen", signerad och daterad -98, mixed media, rammått ca 73x43 cm

693332

2019-10-25