Christian Fredrik Swensson oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CHRISTIAN FREDRIK SWENSSON (1834-1909): Motiv med segelskuta, olja på duk, signerad C.F Swensson, olja på duk, ca 45x33 cm

693336

2019-10-25