Johannes Martin Grimelund oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOHANNES MARTIN GRIMELUND (Norge, 1842-1917): Kustvy, signerad och daterad signerad Grimelund 198-10-189?, olja på pannå, ca 32x40 cm

Färgbortfall

693337

2019-10-25