Soile Yli-Mäyry

Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry
Soile Yli-Mäyry

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOILE YLI-MÄYRY (1950): Komposition, signerad och daterad 1991, olja på duk, ca 60x40 cm

693340

2019-10-25