Katti Wilkers

Katti Wilkers
Katti Wilkers
Katti Wilkers
Katti Wilkers

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KATTI WILKERS (samtida): ´´Tutti Frutti´´, signerad á tergo, olja på duk, ca 25x51 cm

693347

2019-10-25