Jack Grafström oljemålning

Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning
Jack Grafström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Abstrakt bild, signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 50x61 cm

Zustandsbeschreibung

693348

2019-10-25