Klubbat för:
550 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JACK GRAFSTRÖM (född 1931): Abstrakt bild, signerad Jack Grafström, olja på duk, ca 50x61 cm
Zustandsbeschreibung
693348
2019-10-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner