Sideboard Per Rydén

Sideboard Per Rydén
Sideboard Per Rydén
Sideboard Per Rydén
Sideboard Per Rydén
Sideboard Per Rydén
Sideboard Per Rydén
Sideboard Per Rydén
Sideboard Per Rydén

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PER RYDÉN, sideboard,1900-talets andra hälft, "Smalen" björk, lådor i sargen, etikettmärkt, höjd ca 68, 160x40 cm

Smärre slitage

693353

2019-10-27