Ellen Henne Goodale oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELLEN HENNE GOODALE (1915-1991): motiv från Alaska, signerad Henne, olja på duk, ca 40 x 49 cm

693380

2019-10-23