Monterdisk 1940/50-tal

Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal
Monterdisk 1940/50-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MONTERDISK, 1940/50-tal, teak, mässing och vinrödgalon, inredd med utdragslådor, underdel med belyst skåp, höjd 89, 133,5x57 cm

Ytskador och slitage

693400

2019-10-23