Curt Hillfon oljemålning

Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning
Curt Hillfon oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CURT HILLFON (född 1943): Geometrisk komposition, signerad Curt Hillfon, olja på duk, 101x82, oramad

693411

2019-10-25