Victor Lagerström, Hötorget

Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget
Victor Lagerström, Hötorget

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948): Hötorget, Stockholm, signerad Victor Lagerström, olja på duk, ca 32x39 cm

Mindre dukskador

693433

2019-10-28