Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VICTOR LAGERSTRÖM (1864-1948): Hötorget, Stockholm, signerad Victor Lagerström, olja på duk, ca 32x39 cm
Mindre dukskador
693433
2019-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här