Silvio Vigliaturo glasskulptur
2019-10-25
693434
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SILVIO VIGLIATURO (född 1949): Ansikte i glas, skulptur, signerad och daterad -97, höjd 49 cm