Silvio Vigliaturo glasskulptur
2019-10-25
693436
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SILVIO VIGLIATURO (född 1949): Ansikte i glas, skulptur, signerad och daterad -97, höjd 55 cm