Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, Dux, formgivningsår 1969, stomme i formböjd bok, klädsel i rutigt tyg, stämplad, sitthöjd ca 38 cm
Slitage. Kläsel maed fläckar.
693437
2019-10-23