Bruno Mathsson Pernilla

Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla
Bruno Mathsson Pernilla

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Pernilla 69", fåtölj, Dux, formgivningsår 1969, stomme i formböjd bok, klädsel i rutigt tyg, stämplad, sitthöjd ca 38 cm

Slitage. Kläsel maed fläckar.

693437

2019-10-23