Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS MILLHAGEN (1936-1996), Komposition, signerad och daterad Lars Millhagen 1988, blyerts, bildmått ca 39x46 cm
693446
2019-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här