Bordslampor

Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor
Bordslampor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSLAMPOR, porslin, 1 par, Portugal, Alcobaca, 1900-talets senare del, omkring 1980-talet, porslin, total höjd ca 54 cm inkl skärm

693448

2019-10-23