Oljemålning Gotthard Werner

Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner
Oljemålning Gotthard Werner

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOTTHARD ADOLF WERNER (1837-1903): Porträtt, signerad G Werner, olja på duk, ca 78 x 58 cm

Krackeleringar, något bubblig duk

693451

2019-10-29