Klubbat för:
850 SEK
1 000 SEK
MATGRUPP, 5 dlr, gustavianskstil, 4 stolar samt bord, sitthöjd ca 44, bord diameter ca 120 cm
Skador, fläckar, slitage, beläggningar (rökhem)
693468
2019-10-29