Matgrupp gustavianskstil

Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil
Matgrupp gustavianskstil

Klubbat för:

850 SEK

1 000 SEK

MATGRUPP, 5 dlr, gustavianskstil, 4 stolar samt bord, sitthöjd ca 44, bord diameter ca 120 cm

Skador, fläckar, slitage, beläggningar (rökhem)

693468

2019-10-29