Edition luxe Breitling Top Time Kronometer
Klubbat för:
27 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
BREITLING, Top Time, kronometer Stockholm, 1960-tal, armbandsur, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, senare halvstel armlänk ej original, ref nr 810, serie nr. 1280272, kaliber Venus 178 TJ, diam ca 38 mm
Uret ingår i en beställning från Televerket Sverige. Boett med Televerkets eget nummer 69413
Bruksslitage. Osäker kronograffunktion. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
693469
2019-10-27