Edition luxe Breitling Top Time Kronometer

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

16 000 SEK

BREITLING, Top Time, kronometer Stockholm, 1960-tal, armbandsur, manuellt urverk, stål, plexiglas, kronograf med minut och timräknare, senare halvstel armlänk ej original, ref nr 810, serie nr. 1280272, kaliber Venus 178 TJ, diam ca 38 mm

Uret ingår i en beställning från Televerket Sverige. Boett med Televerkets eget nummer 69413

Bruksslitage. Osäker kronograffunktion. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

693469

2019-10-27