Sängbord
2019-10-23
693470
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets slut, fanerat i ek, utdragslåda samt tidningshylla, höjd 49, 47,5x34 cm
Bruksslitage