Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SERVERINGSVAGN 1900-talets mitt, E W Ottossons korgmöbelfabrik AB, rotting och råglas, höjd ca 64, 78x45 cm
Bruksslitage, glasskivan saknar 2 dekorativa band på undersidan
693477
2019-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här