Serveringsvagn

Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn
Serveringsvagn

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SERVERINGSVAGN 1900-talets mitt, E W Ottossons korgmöbelfabrik AB, rotting och råglas, höjd ca 64, 78x45 cm

Bruksslitage, glasskivan saknar 2 dekorativa band på undersidan

693477

2019-10-23