Fåtölj stålrör

Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör
Fåtölj stålrör

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, stålrör och läder, monterad på 4 hjul, etikettmärkt Made in Sweden, sitthöjd ca 40 cm

Bruksslitage

693495

2019-10-23