Lisa Johansson-Pape taklampa

Lisa Johansson-Pape taklampa
Lisa Johansson-Pape taklampa
Lisa Johansson-Pape taklampa
Lisa Johansson-Pape taklampa
Lisa Johansson-Pape taklampa
Lisa Johansson-Pape taklampa

Klubbat för:

560 EUR

Utropspris

400 EUR

LISA JOHANSSON-PAPE, TAKLAMPA, Orno 1960-/1970-tal, mässing, glas och akryl, diameter 60 cm, höjd 40 cm

Lätt slitage, små fläckar

693504

2019-11-03