Ask med lock silver GAB Art Deco

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ASK MED LOCK, silver, GAB, Stockholm 1938, Art Deco, dekor av ränder, godronnerad lockknopp, invändigt förgylld, höjd ca 3,5, diameter 9 cm, vikt 219 g

Smärre slitage

693509

2019-10-27