Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTDRAGSSOFFA, rokokostil, 1800-tal, vitmålad, randig textilklädsel, längd 131, sitthöjd 48 cm
Senare bemålning, smärre slitage och fläckar
693516
2019-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här