Utdragssoffa

Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa
Utdragssoffa

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTDRAGSSOFFA, rokokostil, 1800-tal, vitmålad, randig textilklädsel, längd 131, sitthöjd 48 cm

Senare bemålning, smärre slitage och fläckar

693516

2019-10-23