Bordslampa 1930-tal

Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal
Bordslampa 1930-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1930-tal, alabaster och patinerad metall,
vit glasglob, höjd ca 44 cm

Senare glob, ytskador, skadad lampsockel

693520

2019-10-23