Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORDSLAMPA, 1930-tal, alabaster och patinerad metall,
vit glasglob, höjd ca 44 cm
Senare glob, ytskador, skadad lampsockel
693520
2019-10-23
Gör en kostnadsfri värdering här