Mark Tobey etsning

Mark Tobey etsning
Mark Tobey etsning
Mark Tobey etsning
Mark Tobey etsning

Klubbat för:

2 400 SEK

3 000 SEK

MARK TOBEY (1890-1976): Komposition, signerad Tobey 1972, 35/50, etsning, bildmått ca 24x14,5 cm

693534

2019-10-23