Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ULF TROTZIG (född 1925-2013): "Grottan", signerad Trotzig, daterad -67?, olja på duk, ca 73x92 cm

693538

2019-10-23