Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KATAR, indisk, 1900-tal, triangulär klinga med blodrännor, stålfäste, längd 33 cm
Ingår i teamaauktionen "Samlarhem"
Smärre slitage
693539
2019-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här