Omega Seamaster De Ville armbandsur
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Seamaster De Ville, armbandsur, monocoque, double, manuell, plexiglas, förgylld armlänk, lås med två lägen, total längd 17 cm, diameter 34 cm
Bruksslitage, ställvis något hårdare, fungerade vid enklare test, SAV garanterar ej funkitonen
693541
2019-11-04