Oidentifierad konstnär

Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär
Oidentifierad konstnär

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen O. Leijonhufvud, 4 st akvarellmålningar, monogramsignerad O.L, samtliga daterade omkring 1900-talets första kvartal, mått ca 17x24, 17x24, 24x32, 24x32 cm

Ingår i temaauktionen Samlarhem

Ej examinerade ur ramar

693549

2019-11-26