Oidentifierad konstnär
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, möjligen O. Leijonhufvud, 4 st akvarellmålningar, monogramsignerad O.L, samtliga daterade omkring 1900-talets första kvartal, mått ca 17x24, 17x24, 24x32, 24x32 cm
Ingår i temaauktionen Samlarhem
Ej examinerade ur ramar
693549
2019-11-26