Klubbat för:
300 SEK
800 SEK
TEKANNA, "Fashion Grid Yellow", emaljerad metall, handtag och lock i plast, troligen formgiven av Helena Uglow, 1980-tal, H ca 22 cm
Skador, mindre slitage
693559
2019-10-23