Emaljerad tekanna Gustavsberg

Emaljerad tekanna Gustavsberg
Emaljerad tekanna Gustavsberg
Emaljerad tekanna Gustavsberg
Emaljerad tekanna Gustavsberg
Emaljerad tekanna Gustavsberg
Emaljerad tekanna Gustavsberg
Emaljerad tekanna Gustavsberg
Emaljerad tekanna Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

TEKANNA, "Fashion Grid Yellow", emaljerad metall, handtag och lock i plast, troligen formgiven av Helena Uglow, 1980-tal, H ca 22 cm

Skador, mindre slitage

693559

2019-10-23