Nils Fougstedt brons

Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons
Nils Fougstedt brons

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS FOUGSTEDT (1881-1954): Figurgrupp, signerad Nils Foustedt, Otto Meyers eftr, grönpatinerad brons, höjd ca 9,5, längd 13,5 cm
PROVENIENS: Stopalo

693569

2019-11-24