Klubbat för:
6 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, för 1 ljus, bemålad, bronserad, krönt av rosett, ca 62x41 cm
PROVENIENS: Stopalo
Senare bemålning, ram med skruvhål
693573
2019-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här