Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, för 1 ljus, bemålad, bronserad, krönt av rosett, ca 62x41 cm
PROVENIENS: Stopalo

Senare bemålning, ram med skruvhål

693573

2019-11-24