Resekoffert tidigt 1900-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft, beslag och lås patinerad metall, handtag i läder, textilklädd invändigt med galgar samt utdragbara lådor, höjd ca 107, 56x47 cm
Åldersrelaterat slitage, nyckel saknas, olåst,
693574
2019-10-25