Resekoffert tidigt 1900-tal

Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal
Resekoffert tidigt 1900-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RESEKOFFERT, 1900-talets första hälft, beslag och lås patinerad metall, handtag i läder, textilklädd invändigt med galgar samt utdragbara lådor, höjd ca 107, 56x47 cm

Åldersrelaterat slitage, nyckel saknas, olåst,

693574

2019-10-25