Bordstelefon Norge

Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge
Bordstelefon Norge

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSTELEFON, 1900-talets första kvartal, Aktieselskabet Elektrisk Bureau Kristiania, Norge, stomme i lackerad och litograferad plåt, höjd ca 36 cm

Kapade och restaurerade kablar, åldersrelaterat slitage

693582

2019-10-25