Bordstelefon Norge
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSTELEFON, 1900-talets första kvartal, Aktieselskabet Elektrisk Bureau Kristiania, Norge, stomme i lackerad och litograferad plåt, höjd ca 36 cm
Kapade och restaurerade kablar, åldersrelaterat slitage
693582
2019-10-25