Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
GUDMAR OLOVSON, Gudmar (född 1936): Komposition med kvinna och man, signerad Gudmar, numrerad 19/50, färgetsning, 31x25 cm
Ej examinerad ur ram
693596
2019-10-25