Gudmar Olovson etsning

Gudmar Olovson etsning
Gudmar Olovson etsning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

GUDMAR OLOVSON, Gudmar (född 1936): Komposition med kvinna och man, signerad Gudmar, numrerad 19/50, färgetsning, 31x25 cm

Ej examinerad ur ram

693596

2019-10-25