Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSKÅP, fanerat med pyramidmahogny, 1800-talets första hälft, Karl Johan, spröjs i mässing, höjd ca 257, 136x46 cm
Fanerskador, ett glas spräckt
693607
2019-10-27
Gör en kostnadsfri värdering här