Klubbat för:
550 SEK
2 000 SEK
BYRÅAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, "Campaign style", två lådor, beslag i mässing, höjd ca 56, 76x43 cm
Slitage, fläckar, slitage
693608
2019-10-27