Byråar Campaign style

Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style
Byråar Campaign style

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

BYRÅAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, "Campaign style", två lådor, beslag i mässing, höjd ca 56, 76x43 cm

Slitage, fläckar, slitage

693608

2019-10-27