Schönau Friderich Christian

Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian
Schönau Friderich Christian

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

(SCHÖNAU, FRIDERICH CHRISTIAN). "Samling af Danske Lærde Fruentimer....Som ved deres Lærdom, og Udgivne eller efterladte Skrifter have giort deres Navne i den lærde Verden bekiendte", Band I-II, Kiöbenhavn 1753, samtida slitna / skadade skinnband, en pärm nästan av

Skador: slitage

693616

2019-10-31