Kaffe/teservis Ryssland
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFE/TESERVIS, 36 dlr, "Winding Twig", porslin, Lomonosov, Ryssland USSR, blå dekor samt delvis förgylld, bestående av: 12 tekoppar med fat, 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter
Slitage, vissa delar med blekt dekor, nagg kan förekomma
693621
2019-10-25