Kaffe/teservis Ryssland

Kaffe/teservis Ryssland
Kaffe/teservis Ryssland
Kaffe/teservis Ryssland
Kaffe/teservis Ryssland
Kaffe/teservis Ryssland
Kaffe/teservis Ryssland
Kaffe/teservis Ryssland
Kaffe/teservis Ryssland

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFE/TESERVIS, 36 dlr, "Winding Twig", porslin, Lomonosov, Ryssland USSR, blå dekor samt delvis förgylld, bestående av: 12 tekoppar med fat, 12 kaffekoppar med fat, 12 assietter

Slitage, vissa delar med blekt dekor, nagg kan förekomma

693621

2019-10-25