Josef Frank sidobord 961

Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961
Josef Frank sidobord 961

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JOSEF FRANK, bord, Firma Svenskt Tenn, modell 961, stomme i mahogny, skiva fanerad pyramidmahogny, kantsarg på ena sidan, brännmärkt "Josef Frank Svenskt Tenn", längd 80 cm, bredd 40 cm, skivhöjd 45 cm

Smärre bruksslitage

693636

2019-11-01