Axel Fridell torrnål

Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål
Axel Fridell torrnål

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL FRIDELL (1894-1935), "Kvinnohuvud III", graverad med torrnål, signerad i plåten samt stämpelsignerad, daterad 1934, ca 25,5x18 cm

Gulnat blad

693638

2019-10-24