Olof Hermelin oljemålning

Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning
Olof Hermelin oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OLOF HERMELIN (1827-1913): "Sommarlandskap med träd vid vatten", signerad och daterad 1890?, olja på duk, ca 24x41 cm

693654

2019-10-25